Interview: Sofia about Descendants

4. september 2016 at 15:39 | © Sofia-Carson |  Interviews

Přináším vám i něco jiného než v podobě fotek, jedná se o rozhovor se Sofii, který s ní dělal televizní program Disney Channel, kde se hlavně Sofii ptají na informace a zajímavosti z filmu Následníci (Descendants), z natáčení filmu o její postavě ve filmu a mnoho další.
Jak bys popsala svou postavu v Následnících?
Hraji Evie, dceru úžasně zlé královny ze Sněhurky. Evie vyrostla na dalekém ostrově, kterému se říká Ostrov ztracených. Protože je dcerou své matky, byla Evie vychovávána, aby věřila tomu, že krása je to nejdůležitější a že to, co ji charakterizuje, je její odraz v zrcadle! Zlá královna také Evie naučila, že princ je její jedná šance na šťastný konec. Protože Evie neznala nic jiného, věřila své matce. Takže jejím životním cílem se jednoduše stalo toto: být krásná, aby si zasloužila prince. Jak ale uvidíte ve filmu, je toho na Evie zajímavého mnohem víc..

Jak ses k tomuto filmu dostala?
Je to vlastně celkem dlouhý příběh! Pár měsíců poté, co jsem dostala roli hostující hvězdy v jedné epizodě Austina a Ally, jsem dělala konkurz na roli Audrey, přítelkyni prince Bena, ve velmi tajném filmu Disney Channel - tak tajném, že vlastně ani neoznámili jeho název! K mé neskonalé radosti mi pak zavolali! Několik dní po castingu mi řekli, že jsem roli bohužel nedostala... Takže jsem dál chodila na konkurzy. O dva měsíce později jsem dělala konkurz na roli v Liv a Maddie. Po čtvrtém neúspěšném pokusu zavolali mému agentovi lidé ze společnosti Disney a zeptali se, zda bych se nechtěla účastnit konkurzu na roli Evie z Následníků od Disney! Nemohla jsem tomu uvěřit... Den nato jsem vkročila do kanceláří Disney Channel ve 21. patře. Bylo to hotové splnění snu! A od té chvíle se mi navždy změnil život.

V čem spočívaly ty konkurzy na film?
Můj konkurz na roli Evie trval asi tři hodiny. Nejdřív mi řekli, ať si přečtu přísně tajný scénář filmu Následníci od společnosti Disney (který byl naprosto úžasný). Hned poté jsem měla "pracovní schůzku" s Kennym Ortegou! Vytvářel spolu se mnou postavu Evie a pomáhal mi vdechnout jí život. Na té schůzce jsem mu zahrála, zatancovala a také zazpívala. Hned poté jsem se setkala s Dove Cameron a Booboo, kteří už dostali role Mal a Jaye. Měli jsme zkoušku, která měla ukázat, jestli si jako herci sedneme. Přehráli jsme si přitom společně spoustu scén z filmu. Kenny po nás chtěl, abychom hodně scén improvizovali. Dokonce jsme s Dove musely zazpívat nepřipravené duety! Tenhle konkurz byl splněný sen...

Jaké to bylo pracovat v Následnících s hvězdou z Liv A Maddie Dove Cameron?
Bylo úžasné pracovat vedle tak skvělé a talentované mladé herečky, jako je Dove Cameron. Každý den na scéně jsem se od ní něčemu přiučila! Opravdu nás všechny zastínila! Většinu scén jsme s Dove točily společně; díky tomu máme na natáčení pár nezapomenutelných vzpomínek!

Kolik legrace sis užila při hraní padoucha v Následnících?
Hrát Evie byl pro mě životní zážitek! Zaprvé, padouši mají nejlepší, nejneobvyklejší kostýmy. Především Evie měla ten nejvelkolepější šatník! Oblékat se jako Evie byla tedy velká zábava. Tím nejskvělejším na hraní padoucha je ale oživování tajemství, které v sobě všichni padouši skrývají. Evie je mnohorozměrná postava. Je toho na ní mnohem více než jen hezký vzhled - což uvidíte, až se podíváte na Následníky.

Jaké je cílové publikum Následníků?
Krása tohoto filmu spočívá v tom, že je to opravdu film pro všechny, bez ohledu na věk. Následníci svedou rodiny dohromady! Ať jste prarodič, rodič, teenager nebo dítě, pohádky nás spojují, jsou součástí dětství každého z nás! Proto Následníci spojí všechny generace.
 


Comments

1 dailymodels dailymodels | Web | 4. september 2016 at 20:02 | React

Ahoj, ráda spřátelím i na tomto blogu, jelikož bych ráda poznala více Sofii. :)

2 Krist Krist | Web | 5. september 2016 at 13:17 | React

Ahoj :) Jen píši, že ráda spřátelím :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.